Informacje o firmie
 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "ESO" jest firmą rodzinną, istniejącą od 1989 roku i działającą na terenie Województwa Zachodniopomorskiego.
W styczniu 2009 roku obchodziła dwudziestolecie swojego istnienia. 
PHU "ESO jest firmą specjalizującą się w branży kosmetyczno-fryzjerskiej. Obecnie zatrudnia 21 pracowników w 8 oddziałach/filiach mieszczących się na terenie Województwa Zachodniopomorskiego. Centrala firmy znajduje się w Nowogardzie przy ul. Zamkowej 3D.
PHU "ESO" jest firmą nowoczesną i w pełni rozwojową. Co roku zwiększa liczbę swoich pracowników o 2/3 osoby. 
Firma posiada swoją infrastrukturę (magazyny i budynki administracyjne) zlokalizowaną w Stargardzie Szczecińskim, Szczecinie, Nowogardzie oraz Kołobrzegu.
  PHU "ESO" jako jedyna firma w Polsce i w Europie Południowo-Wschodniej podjęław 2005 prace badawcze mające na celu stworzenie kombinezonu chroniącego przed falami elektromagnetycznymi. Po trzech niemal latach prac techniczno-badawczych opracowała własny, opatentowany model kombinezonu ochronnego, "ESO 3 ALEKSANDER" który zyskał uznanie wśród odbiorców w Polsce i za granicą. Wszystkie badania, testy i ostatecznie produkcja kombinezonów zostały sfinansowane z budżetu firmy "ESO". 
więcej: www.esonowogard
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl